Provokimi i radhës i Nicki Minaj

12/12/2014 00:00

Ritmet dhe kërcimet e saj në skenë e videoklipe janë gjithmonë provokative dhe Nicki Minaj s’kishte arsye pse të mos ishte e tillë edhe në videoklipin e radhës “Only”.

Këngëtarja shfaqet me të brendshme të zeza dhe në këngë marrin pjesë edhe Chris Brown, Lil Wayne dhe Drake.

Me këngën e re, Nicki shpreson që të minimumi të arrijë suksesin e këngës së mëparëshme, Anaconda e cila ka shkuar afërsisht 330 milion klikime në Youtube.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel