‘Macja’ Nicole Scherzinger

10/12/2014 00:00

Nicole Scherzinger është përzgjedhur për të luajtur në muzikaline Andreë Lloyd Webber, “Macet” dhe për të qenë i sigurtë që nuk do të humbiste shfaqjen, në teatrin “London Palladium” në Angli i pranishëm ishte edhe Lewis Hamilton, kampioni i botës në Formula 1.

Çifti është fotografuar në dalje të teatrit dorë për dore, ndërkohë që më herët postuan për ndjekësit e tyre në internet një foto nga prapskenat e shfaqjes, ku Hamilton pozonte me të dashurën e tij të transformuar në një ‘mace’.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel