Kendall Jenner sjell atmosferën e festave

08/12/2014 00:00

Nuk ka shumë që Kim Kardashian shokoi me setin e saj fotografik krejtësisht nudo për revistën ‘Paper’ dhe Kendall Jenner, motra e vogël e saj, ka treguar se edhe ajo është në gjendje të lërë me gojë hapur fansat.

19-vjeçarja ka realizuar një spot publicitar me rastin e Krishtlindjes ku shihet me të brendshme të zeza dhe me një kapele të kuqe në kokë.

Me regji të Doug Inglish, spoti tregon modelen e re duke kërcyer së bashku me një babagjysh.

FOTO GALERI
2/4

Top Channel