Eva Longoria tregon fizikun

07/12/2014 00:00

Eva Longoria di si të ngrejë temperaturat duke u freskuar. Aktorja 39-vjeçare është fotografuar me bikini duke shijuar motin e ngrohtë të dhjetorit në Miami dhe duke treguar formën e shkëlqyer fizike.

Ish-ylli i serialit “Shtëpiake të Dëshpëruara” kaloi disa momente relaksi së bashku me të dashurin e saj Jose Antonio Baston në pishinë.

Eva tregoi fizikun e saj të tonifikuar me një palë bikini gri që i linin shumë pak imagjinatës.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel