Kur Rooney kthehet në këngëtar karaokesh

04/12/2014 00:00

Nëse do të përmendej emri Wayne Rooney, padyshim që të gjithë do ta çonin mendjen te futbolli, por këtë herë sulmuesi i Manchester United ka përfunduar në titujt e tabloidëve britanikë… si këngëtar.

Ai është filmuar teksa këndonte në karaoke, pikërisht këngën e Ed Sheeran me titull “Lego House”, në një klub nate të Manchesterit muajin e kaluar. Ai duket se është rikthyer sërish në këtë destinacion të pëlqyer, por këtë herë për të festuar me të shoqen, Coleen, si dhe ish-lojtarët e United në një party për Krishtlindje.

Rooney, i cili po u nënshtrohet ekzaminimeve për një dëmtim të mundshëm në gju, publikoi një foto në Instagramin e tij me mesazhin “Radha ime për të kënduar në partin për Krishtlindje të Manchester United!”.

Lojtari, i cili është një fans i Stereophonics dhe Queen, ka qendë në këtë party së bashku me lojtarë si Ashley Young dhe Darren Fletcher.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel