“Është paksa skizofrenike”

27/11/2014 00:00

Është i famshëm për rolet e tij të çuditshme dhe të suksesshme në të njëjtën kohë, por Johnny Depp thotë se këto role ndikojnë tek ai.

Në një intervistë për revistën ‘Details’, 51-vjeçari tha: “Marr lloj-lloj rolesh dhe më duket vetja skizofrenik.”

Vitin e ardhshëm aktori do të shihet në tre filma që pritet të jenë një sukses i madh në “box office”: ‘Into The Woods’, ‘Mortdecai’ dhe ‘Black Mass’.

Në lidhje me të fejuarën Amber Heard, Depp nuk pranoi të shprehej: “Jam shumë i turpshëm. Nuk më pëlqen të jem në situata sociale, dua të zhdukem.”

Top Channel