Aktorja porno i premton seks falas lojtarëve të LA Lakers

08/11/2014 00:00

Një aktore e filmave porno i ka premtuar seks falas të gjithë lojtarëve të Los Angeles Lakers nëse ata do të arrijnë të fitojnë 47 ndeshje në sezonin e rregullt të NBA-së.

Në Twitter, Sandie Santana shkruan: “Jam 100% serioze për ofertën. Do i mirëkuptoj lojtarët e martuar të cilët nuk do të duan dhuratën time nëse ia dalin të fitojnë 47 ndeshje.”

Skuadra kaliforniane e basketbollit ka një formë të keqe që nga sezoni i kaluar dhe në sezonin aktual ka humbur 5 ndeshjet e para të kampionatit, pavarësisht se Kobe Bryant deri tani ka qenë pikëshënuesi më i mirë me një mesatare prej 27.6 pikësh për ndeshje.

Top Channel