Halloween-i i VIP-ave në rrjetet sociale

31/10/2014 00:00

Kim Kardashian dhe Alessandra Ambrosio kanë kënaqur fansat e tyre duke postuar në rrjetet sociale fotot e kostumeve që kishin zgjedhur për të festuar Halloween-in.

Modelja Ambrosio kishte zgjedhur një kostum maceje, ndërsa ylli i televizionit Kardashian postoi një foto të vjetër të vitit 2010 ku ka pozuar me një kostum leopardi që i vë në dukje dekoltenë e bollshme.

Ndërkohë, edhe aktorja Kate Hudson tërhoqi vëmendjen me një kostum motorristeje që i nxirrte në pah trupin e tonifikuar.

FOTO GALERI
2/3

Top Channel