Si të mos pozoni për Halloween

28/10/2014 00:00

Halloween-i po afron dhe të gjithë mundohen të bëjnë foto të veshur me kostume të frikshme për të qenë brenda atmosferës së kësaj feste, por ka edhe nga ata që bëhen qesharakë në tentativat e tyre.

Më poshtë mund të shikoni disa nga fotot më të sikletshme familjare që janë bërë ndër vite.

Prindër që janë munduar të kursejnë duke i bërë vetë kostumet ose ide të çmendura që nuk janë realizuar siç duhet, i bëjnë këto foto aspak të përshtatshme për Halloween, por të afta për t’ju nxjerrë lot nga të qeshurat.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel