Te behesh qesharake per nje selfie

12/10/2014 00:00

Kushdo qe ka nje celular mund t’i beje foto vetes ne cdo moment te dites, por ne te njejten kohe mund te tallet me ata qe bejne selfie kudo dhe qe perpiqen te gjejne pozen e duhur per ta shperndare me pas ne rrjetet sociale.

Nje person i paidentifikuar ka xhiruar nje vajze me bikini e cila po mundohej te bente nje selfie dhe rezultati eshte fantastik. Ajo shpenzoi pak me shume kohe seç duhet per foton dhe “regjisorja” shkroi ne Youtube: “Kjo vajza nuk po gjen dot pozen e duhur dhe ka shume kohe qe po e ben kete, keshtu qe vendosa ta xhiroja per t’i treguar sa qesharake duket.”

Videoja ka marre me shume se 1 milione klikime ne YouTube.

Top Channel