Rita Ora “ndez” Londrën

11/04/2014 00:00

Është zgjedhur nga një rrjet dyqanesh për të ndezur dritat e pemës së Krishtlindjeve në dhjetor, por para se të ndriçojë pemën, Rita Ora shkelqeu vetë mbrëmjen e së hënës në një dalje publike.

Këngëtarja 23-vjeçare tregoi format e saj atletike dhe tërhoqi vëmendjen në “Ëestfield Shoppin Centre” në Londër.

Në një intervistë të mëherëshme ajo tha se është e lumtur që 2014 po përfundon. Për të ky vit ka qenë i suksesshëm në anën profesionale, por sa i përket jetës personale nuk mund të thuhet e njëjta gjë pasi u nda nga DJ skocez, Calvin Harris.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel