Rihanna, siç e ka bërë nëna

11/04/2014 00:00

Kur vjen puna tek zhveshja, apo për të treguar dicka më shumë për t’u dukur bukur, apo për të qenë në qendër të vëmendjes, Rihanna ka treguar se nuk është nga ato që ‘sikletosen’…por këtë herë këngëtarja nga Barbadosi e teproi.

Bukuroshja 26-vjeçare u fotografua gjatë shkrepjeve për një set fotografik “të nxehtë” thuajse krejtësisht lakuriq dhe moskokëçarëse në prani të stafit të punës.

Të mërkurën, Rihanna u fotografua teksa ndante një përqafim me rreperin Drake, me të cilin përflitet se ka një romancë, që për mediat rozë në Shtetet e Bashkuara është serioze. Dy këngëtarët ishin në Stapless Center në Los Anxheles për të ndjekur një ndeshje basketbolli, por të ndarë, ajo e shoqëruar nga një mikeshë, dhe ai nën shoqërinë e një miku.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel