Transformimi i Nicole Kidman

10/04/2014 00:00

E shpërfytyruar, e rrahur barbarisht, e mavijosur dhe gjysmë lakuriq. Këto janë pamjet tronditëse të Nicole Kidman nga Australia.

Asgjë për t’u shqetësuar për të gjithë fansat e aktores. Bëhej fjalë për një skenë nga sheshxhirimet e filmit të fundit të saj. Filmi ‘Strangerland’, një histori thriller ka në qendër dëshpërimin dhe përpjekjet e një nëne në kërkim të fëmijëve të saj të zhdukur.

Në krah të Nicole qëndron Joseph Fiennes që luan rolin e bashkëshortit të saj në film.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel