Miss “të pasmet” rikthehet të godasë

26/09/2013 17:30

Andressa Urach është një prej vajzave më të njohura në Brazil, që kur fitoi titullin kombëtar e “Miss të Pasmet 2012”.

Menjëherë më pas, e reja u shndërrua në një vajzë koopertinë dhe modele e disa linjave të suksesshme veshjesh, ndërsa pak kohë më parë bëri bujë duke ofruar deri para, për një natë me idhullin e saj, Cristiano Ronaldon.

Urach u rikthye të godiste përsëri këtë të enjte, teksa ndërsa shumica prej nesh po përgatiten për muajt e ftohtë që janë në ardhje, missi u rikthye në “habitatin” e saj të preferuar, në plazhet e Rios.

Janë pikërisht plazhet, ku ajo nuk mund të kalojë pa rënë në sy, edhe pse format e saj të shumëvlerësuara, duket se nuk janë më në cilësinë që e bëri të shpallej miss një vit më parë.

Top Channel