Aktori Richard Gere ndahet nga gruaja

26/09/2013 00:00

Pas Monica Bellucci dhe Vinsent Cassel duket se i ka ardhur fundi edhe
marteses se aktorit Richard Gere. Lajmin e ben te ditur ‘New York Pos’t, e
cila shkruan ‘te dy kane vendosur qe te rrine pak larg njeri-tjetrit”
duke lene te kuptohet se ndoshta nje divorc i mundshem do te ndodhe
shume shpejt. 

Gere, i njohur me se shumti dhe shume i dashur per publikun sidomos ne rolin e e tij ne filmin “Gruaja e Bukur” prej 11 vitesh jetonte nje martese te lumtur me Carey Lowell. Se bashku kishin 18 vite qe jetonin nje histori te bukur dashurie, fryt i se ciles eshte edhe nje djale 13 vjec.

Nje burim prane ciftit thote per revisten “People” se tashme eshte e sigurte ndarja e ciftit, madje ka shtuar “ata po bejne te pamunduren qe te mbeten miq, duke menduar ne radhe te pare per femijen e tyre”.

Gere tashme 64 vjeç dhe Lowell 52 jane njohur se bashku pak pas perfundimit te marteses se aktorit me modelen Cindy Crowford. Te dy kane 12 vite diference mes tyre. Me heret Crawford pas divorcit eshte shprehur se faji ndoshta per ndarjen e tyre duket te ishte diferneca ne moshe prej 17 vitesh. Ne ate kohe Gere ishte 42 vjec, ndersa supermodelja 25.

Top Channel