Rihanna, protagoniste edhe në Formula 1

23/09/2013 00:00

Ishte një fundjavë e mbushur me makina të shpejta dhe luks në Singapor pasi në cirkuitin Marina Bay u zhvillua gara e Formulës 1.

Kur gjithçka mbaroi dhe pilotët u larguan nga pista, ishte Rihanna ajo që mori në dorë zbavitjen e publikut që pa një garë të dominuar nga fillimi në fund nga Vettel.

Këngëtarja 25-vjeçare plotësoi performancën e saj me lëvizje provokuese dhe veshje ekstravagante.

Rihanna aktualisht ndodhet në Azi për turin e saj botëror dhe në Tajlandë përfitoi për të bërë disa foto nga ato që duan fansat e saj meshkuj.

Top Channel