Tashme eshte nje lajm i konfirmuar se fejesa mes Miley Cyrus dhe Liam
Hemsworth ka perfunduar. Pas ndarjes me te fejuarin, Miley ka vendosur
te mos qendroje ne heshtje per shume kohe.

Ndarja e ciftit po perflitet se shumti ditet e fundit ne shtypin roze, per faktin se Liam duket te kete nisur nje tjeter histori, cka beri qe mes ciftit te perfundonte gjithcka. Aktori 23 vjecar eshte fotografuar teksa kalon kohe ne qendra tregtare me aktoren meksikane Eliza Gonzales, por nga ana tjeter me sa duket edhe Miley nuk ka preferuar te qendroje me pas.

Reevista ‘Star magazine” ka publikuar disa foto te kengetares 21 vjecare, e cila se fundi ka pozuar krah producentit te saj. Fotot duket te jene disi kompromentuese, pasi Miley qendron shume prane producentit te saj, me njeren dore te futur ne xhepin e pantallonave te tij,  ndersa ai e mban te perqafuar me njerin krah.

24 vjeç eshte producenti I cili po kujdeset per albumin e ri te Cyrus. Vec lidhjes profesionale, shtypi britanik shkruan se ndoshta ciftin e lidh dicka me shume: ndoshta nje histori romantike po shfaqet ne horizont.  
 

Top Channel