Rita Ora, gjithnjë e më “hot”

07/07/2013 18:30

Shpesh herë jemi mësuar të shohim atë, duke shfaqur të gjitha asetet e saj me rroba të ndryshme.

Ndërkohë, teksa është me pushime në Ibiza, Rita Ora ka zgjedhur një palë bikini shumë të ngushta, të cilat zor se i mbulojnë dot format e saj.

Këngëtarja 22-vjeçare kishte veshur një palë bikini shumëngjyrëshe, për një ditë relaksi me shoqërinë e saj në një varkë uji, të shtunën.

Ylli i muzikës dukej tejet e ftohtë dhe e lumtur, teksa merrte rreze dielli me rrobat e saj të vogla të banjës, nga të cilat dukej sikur po shpërthente.

Ajo është parë të mbante me vështirësi recipetat, për të mbrojtur hiret e saj, teksa ngjitej mbi varkë, pas notimit në ujë.

Rita Ora ka qenë e zënë këtë verë, pasi ka vizituar 4 vende të ndryshme në 10 ditët e kaluara, e vetme.

Top Channel