Angelina Jolie, kockë e lëkurë

22/04/2013 14:45

Angelina Jolie u fotografua të shtunën në Beverli Hills të Kalifornisë dhe menjëherë dukej eleganca e saj ekstreme edhe pse aktorja ishte munduar që të fshihej pas një fustani të zi me mëngë të gjata.

Duke dalë nga makina, ajo vendosi dorën tek dera e automjetit duke nxjerrë në pah krahun e hollë dhe kockën e kyçit.

Duket se të qënit nënë e gjashtë fëmijëve po e stërmundon protagonisten e ‘Tomb Raider’.

Top Channel