Jeremy Rener, baba për herë të parë

30/03/2013 00:00

Jeremy Rener është bërë baba’ për herë të parë.

Protagonisti i ‘The Bourne Legacy’ ka konfirmuar se ditën e shtunë ka lindur vajza e tij, Ava Berlin Renner.

Aktori 42-vjeçar ka pasur një lidhje me nënën e vogëlushes vitin e kaluar, por e mori vesh lajmin e shtatzënisë së saj vetëm pasi u nda.

Tashmë çifti është sërish bashkë dhe janë shumë të lumtur që kanë krijuar një familje.

Top Channel