Për herë të fundit që Lindsay Lohan u shfaq në ekran, ajo luante rolin e Elizabeth Taylor, në filmin biografik dedikuar një prej legjendave hollivudiane.

Megjithatë, pas shumë kritikave të marra për këtë rol, tashmë Lohan ka një mundësi të re për një rikthim të suksesshëm, në serialin “Anger Management”, përkrah aktorit Charlie Sheen.

Disa skena të nxehta nga seria e fundit e serialit, që tregojnë Lohan në shtat me Sheen, pavarësisht vlerësimit që do të marrin nga kritika, të paktën i sigurojnë aktores një audiencë të gjerë të garantuar.

Në një tjetër bashkëpunim midis Sheen dhe Lohan, dyshja regjistroi gjatë javës një reklamë interesante për një kompani kineze çamçakizash, në të cilin 26-vjeçarja u rikthye të shfaqte format e saj të lakmuara, e veshur si një vajzë gjimnazi.

Top Channel