Katherine Webb, një miss ndryshe

22/03/2013 13:05

Linjat e modeleve dhe miseve janë më të preferurat për reklamimin në industrinë e modës.

Megjithatë, Miss Alabama 2012 dhe së fundmi një ndër vajzat e “Sports Illustrated”, Katherine Webb, përdori fizikun e saj të shkëlqyer për të reklamuar diçka të pazakontë, sportin e hedhjes nga trampolina.

Duke përdorur aftësi dhe një zhdërvjelltësi të admirueshme, Webb realizoi një rrotullim prej 360 gradësh, duke hyrë në pishinë në mënyrë perfekte, në një program të transmetuar në televizionet amerikane.

23-vjeçare, Katherine është një prej yjeve të reja me rritjen më të shpejtë në botën e “show-bizz”.

Top Channel