Një modele ndryshe nga të tjerat

20/03/2013 12:25

Robin Lawley është bërë e famshme sepse është e vetmja modele me forma të mbushura që mund të shihet në pasarela dhe në kopertinat e revistave më të famshme të modës.

Bukuroshja australiane ka treguar edhe një herë tjetër trupin e saj për markën e të brendshmeve Panache.

Kjo linjë të brendshmesh është krijuar posaçërisht për femrat e bëshme.

Top Channel