Caroline Wozniacki, tenistja-modele

20/03/2013 13:10

Është e njohur si një teniste shumë e talentuar dhe e bukur, por Caroline Wozniacki ka treguar se është edhe një modele e zonja.

Në një reklamë për markën e të brendshmeve sportive JBS, danezja 22-vjeçare shfaqet në formë të shkëlqyer.

Wozniacki ka qenë numri 1 i botës i tenisit për femra, por është bërë e famshme edhe jashtë linjave të bardha me reklama për produkte të ndryshme.

Top Channel