Pjesë nga puna e Alessandra Ambrosio

12/03/2013 10:40

Puna e Alessandra Ambrosios bën që ajo të kalojë pothuajse të gjithë vitin në plazhe.

Modelja braziliane është një nga ëngjëjt e ‘Victoria’s Secret’ dhe e sheh vetëm me bikini duke pozuar para aparatit fotografik.

Ambrosio aktualisht ndodhet në plazhet e Kalifornisë dhe këto foto janë pamje nga puna e saj e zakonshme.

Edhe pse është nënë e dy fëmijëve, 31-vjeçarja ka një fizik të admirueshëm siç mund të vihet re nga këto foto.

Top Channel