Njihet për zgjedhjet e saj të çuditshme të veshjeve dhe Rita Ora nuk zhgënjeu edhe kësaj radhe.

Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova u paraqit në Javën e Modës në Paris e veshur si një gladiatore e vërtetë.

22-vjeçarja ishte ftuar për të kënduar në një nga evenimentet më të mëdha të modës në Botë dhe përfitoi për të nxjerrë në pah këmbët e saj.

Në kohën që këndonte, modelet parakalonin në pasarelë dhe njëra prej tyre tërhoqi vëmendjen e këngëtares.

Top Channel