Kristen Stewart nuk pëlqehet nga meshkujt

20/02/2013 09:50

Kristen Stewart është votuar si aktorja më pak seksi në Hollivud. Protagonistja e sagës ‘Twilight” ka fituar këtë “çmim” duke lënë pas Sarah Jessica Parker dhe Lindsay Lohan.

22-vjeçarja mori vendin e parë sa i përket aktoreve më pak të dëshiruara në një sondazh të realizuar nga ‘MenKind’.

Duket se meshkujt nuk pëlqejnë aktoret “tekanjoze” (Lindsay Lohan), ato që tradhëtojnë (Kristen Stewart) dhe ato elegante në kulm (Denise Richards) nëse shohim renditjen.

Më poshtë janë të renditura 10 aktoret më pak të dëshirueshme të Hollivudit:

1. Kristen Stewart
2. Sarah Jessica Parker
3. Lindsay Lohan
4. Denise Richards
5. Kirsten Dunst
6. Mischa Barton
7. Hilary Swank
8. Lucy Liu
9. Tilda Swinton
10. Uma Thurman

Top Channel