Nicki Minaj dhe ana e saj më e mirë

19/02/2013 18:25

Nicki Minaj ka treguar anën e saj më të mirë në një seri fotosh të “nxehta” të postuara në Twitter.

Këngëtarja amerikane po kalon disa ditë pushimi në një vend tropikal dhe ka vendosur të pozojë pranë pishinës së hotelit ku po qëndron.

Me një bikini shumë të vogël, 30-vjeçarja ka bërë tre foto ku vëmendja e objektivit është e gjitha për të pasmet e saj.

Top Channel