Tiranë, gjendet i varur në shtyllë 40-vjecari

23/07/2011 08:20

Nje person u gjet i varur sot në një shtyllë tensioni në zonën e Tapizës në Tiranë.

Sipas informacioneve të fundit bëhet fjalë për një person mashkull rreth 40 vjec, identiteti i të cilit nuk dihet ende.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe dyshimet e para janë rreth pistës së vetëvarjes për shkak të depresionit.

Top Channel