Bie nga kati i katërt, turistja shpëton fëmijën

22/04/2011 15:50

Mrekulli në Florida: Jah-Neah Myles, një vajzë amerikane pak më shumë se 1 vjeçe, ka rënë nga kati i katërt i një hoteli të Orlandos drejt e në krahët e një turisteje britanike.

Helen Beard, 44 vjeçe, gjendej në pishinën e “Econo Lodge Inn & Suites” kur vuri re se fëmija po varej në mënyrë të rrezikshme nga ballkoni i dhomës.

Menjëherë ajo është afruar poshtë ndërtesës dhe ka pritur fëmijën.

Top Channel