Pogradec, qyteti mbushet me parrulla kundër PS

10/04/2011 09:20

Qyteti i Pogradecit është mbushur me parrulla kundër Partisë Socialiste ditën e sotme.

Pikërisht sot, Edi Rama, kreu i PS, do të prezantojë kandidatin për bashkinë e këtij qyteti, Artan Shkëmbin.

“LSI qëndron pas këtyre parrullave. Kjo parti ka vepruar natën e mbrojtur dhe nga policia”, ka deklaruar kandidati i PS-së për bashkinë e Pogradecit.

 

 

Top Channel