I ngjiti SIDA-n, burri vret gruan

05/03/2011 10:50

Policia saudite ka arrestuar një person për vrasjen e gruas së tij pasi kjo e fundit i kishte ngjitur virusin e SIDA-s.

I arrestuari kishte qëlluar me thikë bashkëshorten dhe më pas hodhi trupin e saj në një zonë të shkretë në portin e Jeddah, në Detin e Kuq.

Pas arrestimit autori i ngjarjes pranoi krimin duke shpjeguar edhe motivet.

Top Channel