Topalli: Më 8 maj vendosin qytetarët

23/02/2011 12:35

Kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli i është përgjigjur deklaratave të kreut të grupit të PS për zgjedhjet e 8 majit.

“Në 8 maj do të vendosin qytetarët se kë do kenë kryetar komune apo bashkie. Ka vetëm një zgjidhje që është Kushtetuta dhe i ftoj ta respektojnë”, tha Topalli.

“Po punojmë të kthejmë në shina institucionet që shkaktuan 21 janarin”, theksoi ajo.

Top Channel