Mamurras, përplasje mes grupeve rivale

18/02/2011 21:45

Një përleshje me armë zjarri mes grupeve rivale ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mamurras.

Sipas policisë, në vendngjarje kanë mbetur të plagosur disa persona, të cilët nuk janë paraqitur në spital për t’u mjekuar.

Nga përplasja janë dëmtuar edhe dy lokale dhe gjashtë makina të parkuara.

Top Channel