Fier, plagosen me thikë, at e bir

09/02/2011 22:20

Një ngjarje e rëndë kandodhur në fshatin Veribobë të Komunës Cakran në Fier, ku pas një zënke për motive të dobta ka mbetur i plagosur një person.

Burimet policore njoftojnë se ngjarja ka ndodhur në orët e pasdites së sotme, ku shtetasi Bexhet Sherifi 36 vjec dhe i biri i tij Xhuliano Sherifi, 16 vjec janë plagosur me thikë nga një shtetas, identiteti i të cilit nuk bëhet publik, pas një zënke për motive të dobta.

Mësohet se të plagosurit janë transportuar menjëherë për në spitalin rajonal ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Top Channel