Hurley, me fustan në mes të dimrit

01/02/2011 09:10

Kur të gjithë njerëzit mundohen të rrinë sa më ngrohtë dhe çdo mëngjes “mbështillemi” me pulovra, doreza, kapuç dhe shall, disa të tjerë, si Elizabeth Hurley, dalin në rrugë vetëm me fustan pranveror.

Një fustan me rripa dhe këmbët e zbuluara për aktoren dhe modelen britanike në këtë periudhë të ftohtë.

Arsyeja e kësaj veshjeje në dimër mund të jetë paraqitja e trupit tani që marrëdhënia me lojtarin e kriketit, Shane Warne, duket se po përfundon.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel