Harrison Ford shet shtëpinë

26/01/2011 11:20

Ju pëlqen New York-u? Kërkon të blesh një shtëpi atje? Ke 16 milionë euro?

Ky mund të jetë shansi juaj sepse Harrison Ford dhe bashkëshortja e tij, Calista Flockhart, shesin shtëpinë që kanë në lagjen Chelsea pikërisht për 16 milionë euro.

Cifti, i cili është martuar në qershorin e vitit të kaluar, panë se harxhimet prej 15 mijë dollarësh në muaj nuk i përballojnë dot dhe e kanë nxjerrë në shitje apartamentin.

Apartamenti në fjalë është 800 m².

Sipas ‘New York Post’, çifti po kërkon një shtëpi tjetër në Los Angeles.

Shtëpitë e tyre të tjera ndodhen në Kaliforni dhe Wyoming.

Top Channel