Michelle, super joshëse për takimin me Jintao

20/01/2011 08:50

Është shfaqur super joshëse Michelle Obama në veshjen e saj me fustan mbrëmjeje, gjatë darkës shtetërore të organizuar nga Shtëpia e Bardhë në nder të presidentit kinez Hu Jintao.

Në traditën kineze e kuqja është ngjyra që sjell fat.

Veshja e zonjës së parë amerikane, në mëndafsh të kuq, me prerje asimetrike dhe detaje të zeza, është firmosur nga Alexander McQueen, marka e kontrolluar nga Gucci.

FOTO GALERI
1/10
Vishet e gjitha në të kuqe

Top Channel