Indi, autobusi përfundon në lumë

09/09/2010 08:00

Të paktën 17 të vdekur dhe 35 të plagosur është bilanci i një aksidenti rrugor në Indi.

Një autobus ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lumë.

Mjeti po përpiqej të përshkruante një urë gjysmë të mbuluar nga uji.

Kërkimet për të mbijetuar janë duke vazhduar.

Top Channel