Mot i keq në Meksikë, viktima

07/09/2010 11:10

Të paktën tre persona vdiqën dhe 400 mijë të tjerë janë prekur nga moti i keq që ka goditur ditët e fundit Meksikën.

Lajmin e bënë të ditur autoritetet vendase.

Sipas mbrojtjes civile, 80 mijë banorët kanë mbetur të pastrehë në Oaxaca, në jug të vendit.

Top Channel