Simpson: Dua vithe më të mëdha

19/08/2010 11:55

Të gjitha femrat VIP edhe pse janë të adhuruara prej miliona njerëzve për atë cfare janë, prapë nuk janë të kënaqura me trupin e tyre.

Këngëtarja dhe aktorja Jessica Simpson, në një intervistë për britaniken ‘Closer’ ka thënë se do të kishte dëshirë të kishte një gjoks më të vogël dhe vithe më të rrumbullakosura.

Me gjithë kënaqësi Simpson do të bënte ndërhyrje te këto pjesë të trupit.

Kohët e fundit artistja ishte ne qendër të thashethemeve për shkak të shtimit të ndjeshëm në peshë, që e detyroi të niste një dietë drastike.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel