Lady GaGa në versionin normal

19/08/2010 10:45

Mjaft trasgresive dhe eksentrike në skenë, por jashtë saj është mëse normale.

Bëhet fjalë për Lady GaGa, e cila pasi ka hequr veshjet prej popstari, nuk duket më e njëjta. Prej disa ditësh ajo është rikthyer sërish në origjinë si Stefani Joanne Angelina Germanotta, një 24-vjecare normale, e cila ka shkuar për pushime me të dashurin.

E vetmja gjë që të bie në sy është bikini me dizenjo leopardi dhe një rrip blu në kokë.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel