Henry-t i pëlqen të sodisë

17/08/2010 11:20

Futbollisti i kombëtares franceze Henry është fotografuar nga paparacët teksa vështronte pjesët “nudo” të Eva Longoria, bashkëshortes së mikut të tij Tony Parker.

Episodi ka ndodhur në New York gjatë një evenimenti mes SHBA-së dhe Francës.

Henry nuk ka mundur t’i rezistojë bukurisë së Longoria-s dhe ka hedhur një vështrim.

Top Channel