Shakira në Johannesburg me fustan të Cavalli-t

08/06/2010 09:45

Stil afrikan, por me dizenjimin e stilistin italian Roberto Cavalli…ky do të jetë prezantimi i Shakirës në Johannesburg në ceremoninë e hapjes së Botërorit të futbollit.

Fustani ka dicka të egër, cope si zebër, fund lëkure, byrzylykë me ngjyrat e tokës dhe perla.

Le të shpresojmë që Shakira në ceremoninë e hapjes do të jetë në kohë, pasi sipas “Bild” ajo është ka vonuar të gjithë stafin e skuadrës gjermane të futbollit dhe ka shkaktuar nisje jashtë parashikimve të avionit me të cilin të gjithë shkuan në Johannesburg.

Top Channel