Sipas faqes së internetit “RadarOnline”, këngëtarja Mariah Keri është pret fëmijën e saj të parë.

Lajmi i publikuar prej “RadarOnline”, përforcohet nga fakti që këngëtarja 40 vjeçare amerikane refuzoi ftesën për pjesëmarrjen e saj në një film komedi me Uopi Goldberg dhe Xhenet Xhekson.

Mariah Keri është e martuar me aktorin dhe reperin amirikan, Nik Kenon.

FOTO GALERI
1/1
"RadarOnline" publikon lajmin

Top Channel