Tom Cruise, duet me Black Eyed Peas

01/06/2010 19:20

Tom Cruise i mahnit të gjithë gjatë koncertit të grupit Black Eyed Peas në O2 Arena të Londrës, duke u ngjitur në skenë ku mori mikrofonin dhe shoqëroi 4 pjësëtarët e grupit.

Aktori i famshëm amerikan u ngjit në skenë gjatë interpretimit të këngës hit të momentit “I Gotta Feeling”, duke u bashkuar me Taboo, will.i.am, Fergie dhe apl.de.ap.

Ndoshta ky është “borxhi” që Cruise u ka kthyer miqve të tij, pasi grupi anglez ka kënduar kolonën zanore “Someday” të filmit më të fundit të aktorit, “Knight and Day”.

Top Channel