Zarf shpërthyes në vilën e Berlusconi-t

26/03/2010 15:35

Rreth orës 12:30 të ditës së sotme, një zarf i dyshimtë është zbuluar në vilën Macherio, të Silvio Berlusconit.

Brenda saj kishte një pluhur të paidentifikuar që dyshohet se është lëndë shpërthyese.

Menjëherë është dhënë alarmi dhe në vendngjarje kanë mbërritur karabinierët dhe zjarrfikësit.

Top Channel