Eshte e frikshme te gjendesh ne thellesite e oqeanit perballe nje peshkaqeni te bardhe, nje nder speciet me te rrezikshme per qeniet njerezore.

Megjithate me ane te nje kafazi mbrojtes jane realizuar disa foto gjate nje takimi me nje grup peshkaqenesh te bardhe ne Karaibe.

Imazhet jane te rralla dhe te realizuara nga njerez vertete te guximshem.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel