Shkoder, dorezohet ne polici vrasesi 18 vjecar

10/03/2010 21:10

Eshte vetedorezuar ne komisariatin e qytetit te Shkodres nje i ri 18 vjecar i kerkuar per vrasje.

Burime policore lokale njoftojne se behet fjale per shtetasin Ardit Brahimi, i cili diten e hene vrau me arme zjarri bashkemoshatarin e tij Eduard Thana.

Menjehere pas vrasjes autori i krimit u largua nga vendngjarja dhe u shpall ne kerkim nga forcat e rendit.

Top Channel