SHBA, vret 51 lopet dhe me pas veten

25/01/2010 12:15

Nje fermer amerikan ka vrare veten por e vecanta ne kete lajm eshte se para se t’i jpete fund jetes se tij, ai ka vrare me pushke 51 lopet e fermes.

Policia e cileson kete si nje ngjarje te pazakonte. Gjithcka ndodhi ne Copake te shtetit te New York ku fermeri kujdesej per lopet. Viktima eshte 59 vjecari Dean Pierson dhe trupi i tij i pajete u gjet ne stallen e kafsheve qe ai kishte ekzekutuar mizorisht.

Sipas policise, kohet e fundit ai kishte kaluar probleme te medha personale.

Top Channel